اهمیت وجود تخته وایت برد در مراکز تجاری

وایت برد در مراکز تجاری

اهمیت وجود تخته وایت برد در مراکز تجاری و مغازه ها در چیست؟ 

وقتی وارد یک مجتمع تجاری یا یک پاساژ می شوید با یک سالن بزرگ و کلی مغازه یا واحد تجاری مواجه می شوید . در این ساختمان تعداد زیادی مغازه وجود دارد که در هر کدام افرادی مشغول به کار هستند . هر مرکز تجاری یک نفر را به عنوان مدیر آن مرکز در نظر گرفته که وظیفه هماهنگی و مدیریت سیستم آن مرکز را عهده دار می شود . یک یا چند نفر هم به عنوان نگهبان یا حراست در نظر می گیرند .

هماهنگی میان این افراد کار دشواری است و برای اطلاع رسانی کلی مشکلات دامن گیر این مجموعه می شود . یک راه حل ساده برای این مشکل وجود دارد و آن نصب تخته وایت برد است . با نصب تخته وایت برد در این مجموعه می توان به راحتی اطلاع رسانی کرد و نکته ها و قوانین را برروی آن نوشت و نصب کرد . یکم توضیح بیشتر درک این مفهوم را راحت تر می کند :
وقتی وارد مجتمع تجاری می شوید اولین چیزی که می بینید یک اتاقک نگهبانی یا کیوسک حراست است . در کنار این اتاقک یک تابلو اعلانات وجود دارد که تمام قوانین پاساژ بر روی آن نصب شده و ساعات کاری مجتمع نیز روی آن الصاق شده است . با نصب یک تخته وایت برد در کنار آن مدیر مجموعه می تواند تمام اطلاعات روزانه را بر روی آن بنویسد و یا یادداشت های مورد نظر در مورد شیفت و وظایف حراست را بر روی آن از طریق مگنت های وایت برد بچسباند .

همچنین با نوشتن نکته هایی در مورد نباید های روزانه مجتمع به کارکنان اطلاع رسانی کند . وجود یک تخته وایت برد داخل کابین نگهبانی هم یک نکته قابل توجه است ، چرا که حراست مجتمع می تواند تمام وظایف روزانه خود را روی آن بنویسد تا در انجام وظایف خود کوتاهی نکند . مثلا اگر واحدی در پرداخت شارژ ماهیانه کوتاهی کرده آن را روی وایت برد بنویسد و در زمان حضور مدیر مجموعه این مساله را به او گزارش دهد .

اتاق مدیریت مجتمع یکی از اماکن پر تردد مجموعه است و برای اینکه پرستیژ کاری حفظ شود و به دکوراسیون اتاق جلوه ی زیبایی بخشیده شود بهتر است از یک وایت برد شیشه ای مغناطیسی استفاده شود . این محصول به راحتی می تواند دو کار را با هم انجام دهد.
اول اینکه مدیریت می تواند با در دست گرفتن یک ماژیک وایت برد تمام برنامه های خود را روی آن بنویسد دوم اینکه کاغذ هایی که مربوط به اطلاع رسانی است را به وسیله مگنت بر روی آن بچسباند . مزیت وایت برد شیشه ای نسبت به وایت برد فلزی این است که هم ماژیک روان تر روی آن می نویسد هم راحت تر و سریع تر تمیز میشود .
مدیر مجموعه موظف است تمام هماهنگی میان حراست و ساعات ورود و خروج ، بررسی چگونگی برخورد آنها با مشتریان ، میزان رضایت کارکنان مجموعه و مسائل اصلی دیگر موجود در مجتمع را روی وایت برد شیشه ای بنویسد و آنها ثبت و در صورت نیاز پیگیری کند و در رفع مشکلات به وجود آمده بیشترین تلاش خود را به عمل بیاورد.

وایت برد

کاربرد وایت برد تنها به محیط ادرای مجتمع تجاری ختم نمی شود و هر واد تجاری به صورت جداگانه نیز می تواند از این وسیله کاربردی استفاده کند . با نصب یک تخته وایت برد شیشه ای یا حتی وایت برد معمولی می توان بهترین هماهنگی را میان افراد آن واحد یا مغازه به عمل آورد . ثبت لیست سفارشات روی تخته وایت برد به شما کمک می کند تا بهتر به تهیه سفارشات مشتری خود بپردازید ، چرا که همیشه رو بروی چشمان شماست و شما هیچ گاه آن را فراموش نخواهید کرد . ثبت پروژه کاری یا اجرایی برای یک واحد تجاری روی تخته وایت برد به او کمک می کند که به راحتی به هماهنگی ها لازم برای جلو بردن پروژه بپردازید.

یا با ثبت لیستی از وظایف کارمندان حاضر در مغازه آن ها را متوجه وظایف روزمره خود کرده و حتی گوشزد هایی برای آنها روی برد داشته باشید . استفاده از وایت برد شیشه ای هم جدایی از کاربرد فو ق العاده خود به نمای ظاهری واحد تجاری شما کمک بسزایی میکند و با زیبا تر کردن محیط کاری خود به بالا بردن پرستیژ کاری خود نیز کمک می کنید.

کاربرد های متنوعی از یک تخته وایت برد در یک مجتمع تجاری وجود دارد که این جزء کوچکی از این کارایی هاست . مثلا نصب تخته وایت برد در ورودی هر طبقه نیز می تواند کمک قابل ذکری را در اطلاع رسانی مجموعه داشت . یا تخته وایت برد های کوچکی را در اختیار حراست قرار داد تا هم به عنوان برد زیر کاغذ استفاده کرد و هم نکاتی را بر روی آن نوشت تا در اسرع وقت آن را به برد اطلاع رسانی اصلی انتقال داد .
امروزه و با پیشرفت روز به روز علم تقریبا تمامی مشکلات مبنی بر آموزش و اطلاع رسانی حل شده است و روز به روز ابزار آلاتی که در این زمینه می تواند یاور بشر باشد رو به افزایش است.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *