تخته وایت برد شیشه ای رنگی

تخته وایت برد شیشه ای رنگی
تخته وایت برد شیشه ای مشکی طرح خاصی از وایت بردها می باشند که حالت شفاف و یا برعکس تبدیل می گردد و این شیشه بوسیله جریان الکتریسیته عمل می کند و با قطع شدن جریان برق خاصیت خودش از دست میده
تخته وایت برد شیشه ای مشکی مات :
به دو دسته تقسیم میشوند ۱.سند بلاست ۲.ساتینا
تفاوت مهم انها در امکان طرح دار شدن شیشه های سند بلاست در شیشه ساتینا این امکان وجود نداره
وایت برد شیشه ای مشکی _حکاکی شده :
این مدل وایت برد ها حکاکی شده و طرح های مورد نظر روی شیشه تراشیده میشه و این طرح برای مجموعه و مرکز اموزشی مورد نظر است
تخته وایت برد شیشه ای مشکی طرح دار
تخته وایت برد شیشه ای طرح دار به این شکل که بصورت رنگی هم وجود دارد مانند طراحی مرکز اموزشی بر روی تخته وایت برد و به این شکل کمک خواهد کرد
تخته وایت برد شیشه ای مشکی پایه دار
تخته وایت برد شیشه ای به دوروش نصب میشود :۱.وایت برد بوسیله بست های مخصوص فلزی روی دیوار تعبیه میگیرد
۲.پایه های فلزی و یا چوبی در زیر وایت برد قرار میگیرد و به راحتی قابل حمل از یک نقطه به نقطه ی دیگر میباشد
تخته وایت برد شیشه ای مشکی مغناطیسی
این تخته وایت برد شیشه ای دارای خاصیت مغناطیسی به طوری که ماژیک و تخته پاک کن هایی که اهن ربا دارند بر روی وایت برد قرار میگیرد و فرایند مغناطیسی وایت برد شیشه ای بسیار زمانبر و پیچیده و علت مهم بالا بودن قیمت در بازار است
تخته وایت برد شیشه ای مشکی در واقع در مراکز اموزشی و شرکت ها خصوصی و دولتی مدارس و دانشگاه حتی در منازل کاربرد دارد ویژگی مهم در انواع رنگی بالا میتوان تهیه کرد و میتواند جلوه زیبا به مراکز اموزشی و همچنین محیط کار جلوه دهد
کسانی که در مکان‌های آموزشی نظیر مدارس و مهد کودک ها فعالیت دارند یقیناً با واژه وایت برد مغناطیسی آشنایی کامل دارند و روزانه حداقل چیزی حدود 2 الی 4 ساعت با آن سروکار دارند.

اگر بخواهیم تعریف کامل و دقیقی از این وسیله داشته باشیم بایستی این‌گونه بیان کنیم که تخته وایت برد به آن دسته از تجهیزات آموزشی گفته می‌شود که با برخورداری از سطحی کاملاً وسیع و سفید رنگ امکان نوشتن هرگونه مطالب و محتوا را برای کاربران خود فراهم می‌آورد
آموزش کودک با استفاده از وایت برد یکی از بهترین روش ها ی آموزشی می باشد. نقاشی و نوشتن جزو مهمترین علایق کودکان است و در صورتی که وسیله ی مناسبی برای این کار در اختیار کودکان قرار نگیرد، به سراغ دیوار ها و یا کتاب و دفتر سایر افراد خانواده می روند و هنر خود را بر روی آنها پیاده می کنند.
تخته های آموزشی می توانند در این رابطه به والدین کمک کنند تا کودک به سرگرمی مورد علاقه اش بپردازد و از بازی خود لذت ببرد.
تخته وایت برد محصولی است که نه تنها باعث خالی شدن هیجانات کودک می‌شود، بلکه در دست گرفتن و نحوه صحیح نقاشی کردن و نوشتن را نیز به کودک آموزش می‌دهد. او می‌تواند ساعت‌ها نقاشی بکشد و پاک کند.
ویژگی های آموزش کودک با استفاده از وایت بردهای شیشه ای
از جمله کاربرد های تخته وایت برد شیشه ای آموزش به کودکان است که به وسیله یک ماژیک صورت می گیرد. ماژیک ها در رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند که قابلیت پاک شدن بوسیله تخته پاک کن را دارند.
در زمان خرید ماژیک باید مراقب باشید تا مدل مناسب را خریداری کنید چون بعضی از ماژیک ها قابلیت پاک شدن ندارند. در زمان استفاده نیز باید مراقب کودکان باشید تا ماژیک را بروی صورت خود نمالند و یا در دهان خود نکنند.
نوشتن و نقاشی کردن با استفاده از ماژیک ها در رنگ های مختلف روی وایت برد برای کودکان بسیار جذاب است و باعث سرگرمی آن ها می شود .
همچنین آموزش کودکان نیاز به تکرار بسیار زیاد دارد . یکی از مهم ترین ویژگی های آموزش کودک با استفاده از وایت برد, امکان استفاده مکرر از آن می باشد. شما می توانید یک موضوع را بار ها روی این محصول نوشته و دوباره آن را پاک کنید. تخته وایت برد برای علاقمند کردن کودک به رنگ آمیزی بسیار مناسب می باشد.
همچنین این تخته وایت برد ها ی شیشه ای حالت مغناطیسی دارند و مانند آهن ربا عمل می کنند.
فواید وایت برد های شیشه ای
این وایت برد ها بسیار مقرون به صرفه می باشند زیرا تا مدت طولانی می توانید از آن ها استفاده کنید در صورتی که اگر بخواهید برای آموزش کودک خود از کاغذ و قلم استفاده کنید بعد از پر شدن کاغذ باید آن را دور بیاندازید.
این محصولات باعث کاهش مصرف کاغذ می شوند , درنتیجه تعداد درختان کمتری برای تولید کاغذ قطع می شوند که این امر برای سلامت محیط زیست بسیار مفید می باشد.
همچنین احتمال پاره کردن کتاب های کاغذی توسط کودک و یا کثیف شدن آن ها هنگام غذا خوردن کودک وجود دارد ولی تخته وایت برد ها کاملا مقاوم می باشند.
تخته وایت برد ها ی شیشه ای در ابعاد و اندازه های گوناگون در بازار یافت می شوند که بر اساس جنس و اندازه , کاربرد های متفاوتی دارند . همه اعضای خانواده می توانند از یک تخته وایت برد در ابعاد متوسط است .

با ما تماس بگیرید