با صندوق پیشنهادات فروشت رو بیشتر کن

صندوق پیشنهادات

صندوق پیشنهادات

یکی از تجهیزات مهم و کاربردی صندوق پیشنهادات می باشد،چراکه کمک می کند تا بهترین نقد ها و پیشنهادات از حرفه و کسب کار شما جمع آوری و به دست شما برسد تا بتوانید کیفیت کار خود را چندین برابر افزایش دهید.گاهی در کار مواردی هست که خود ممکن است متوجهش نشوید اما استفاده از یک صندوق پیشنهادات جهت جمع آوری نظرات مشتریان و یا همکاران روشی اقتصادی و هوشمندانه جهت بهبود عملکردتان استاز همین رو قصد داریم تا در ادامه شما را بیشتر با کاربرد ها ،‌مزایا و انواع صندوق های پیشنهادات آشنا سازیم.

  • انواع صندوق پیشنهادات بر اساس متریال به کار رفته در ساخت آن

1- صندوق پیشنهادات فلزی:

باکس پیشنهادات فلزی از جنس فلز گالوانیزه شده است و در برابر تغییرات طبیعی و شرایط محیطی مقاوم می­باشد. فلز گالوانیزه شده، ضد زنگ و ضد آب است و در برابر خوردگی، مستحکم می­باشد. صندوق پیشنهادات فلزی به صورت دیواری، ایستاده و رومیزی ساخته شده است و تمام این مدل­ها در مجموعه ممتاز برد ، با بالا ترین کیفیت موجود و قابل سفارش می باشند می­باشند. ابعاد باکس پیشنهادی فلزی کوچک معادل 30×22×13 سانتی متر مکعب و ابعاد باکس پیشنهادات فلزی بزرگ معادل 33×30×16 سانتی متر مکعب می­باشد. صندوق فلزی قابلیت رنگ آمیزی دارد و با استفاده از رنگ الکترواستاتیک، صندوق رنگ می­شود. رنگ الکترواستاتیک ضد آب، ضد رطوبت و ضد خط و خش است.

2- صندوق پیشنهادات چوبی یا ام دی افی:

گاها صندوق پیشنهادات را از متریالی مانند چوب و ام دی اف می­سازند. این نوع صندوق­ها اصولا دیواری و رومیزی هستند و ظاهری شکیل دارند. یکی از مزایای استفاده از این نوع باکس پیشنهادات قابلیت حک شدن آرم و برند کمپانی بر روی صندوق است. قیمت باکس پیشنهادات چوبی و یا ام دی افی کمی بالاتر از قیمت سایر باکس­ها می­باشد. علاوه بر وجود باکس­های چوبی آماده در بازار، امکان ساخت باکس چوبی مطابق با سفارش مشتری هم وجود دارد. متاسفانه چوب و ام دی اف در برابر رطوبت و آب مقاوم نیستند و دچار آسیب می­شوند. از این رو توصیه می­شود از صندوق­های چوبی و ام دی افی در محیط داخلی ساختمان استفاده شود.

3- صندوق پیشنهادات پلکسی گلاس:

باکس پیشنهادات از جنس پلکسی گلاس با بیشترین تنوع ساخته شده است. تنوع باکس پیشنهادات پلکسی گلاس شامل سایز، مدل و طراحی می­شود. اصولا این نوع باکس پیشنهادات به صورت ایستاده و رومیزی تولید می­شود. از مزایای استفاده از این نوع باکس پیشنهادات، مشخص بودن تعداد پیشنهادات می­باشد. چرا که در این صورت مراجعین و مشتریان تشویق به ارائه پیشنهادات خود می­شوند و اصولا پیشنهادات سازنده هستند و موجب پیشرفت می­شوند. قیمت صندوق پیشنهادات پلکسی گلاس در حد مناسبی است و همگان می­توانند آن را تهیه کنند.

صندوق پیشنهادات پلکسی گلس

کاربرد صندوق پیشنهادات

1- استفاده از صندوق­های پیشنهادی در ساختمان­های اداری، ساختمان­های تجاری، مراکز درمانی، مراکز خدماتی، سالن­های ورزشی و رستوران­ها و کافی شاپ­ها بسیار مشهود است.

2- جمع­آوری و نگهداری نظرات و پیشنهادات، اصلی­ترین وظیفه­ی جعبه­ی پیشنهادات است. نظرات و انتقادات در اکثر مواقع سازنده هستند و موجب پیشرفت مجموعه می­شود. چرا که مراجعین با نقطه ضعف­هایی روبه­رو می­شوند که اعضای فعال مجموعه متوجه آن­ها نیستند.

3- در اکثر ادارات و شرکت­های خصوصی، صندوق پیشنهادات و انتقادات تحت عنوان ارتباط مستقیم با مدیریت وجود دارد که مراجعین می­توانند انتقادات و نظرات خود را به طور مستقیم به دست ریاست برسانند.

4- علاوه بر دریافت انتقادات و پیشنهادات از طریق باکس پیشنهادات، می­توان به دریافت نظرسنجی، انجام قرعه­کشی و انجام رای گیری اشاره کرد.

مزایای استفاده از باکس­های دریافت پیشنهادات

1- استفاده از انتقادات مراجعین و برطرف کردن مشکلات موجود: چرا که بسیاری از خلاها توسط مراجعین شناسایی می­شود و گاها اعضای فعال مجموعه از این خلاها اطلاعی ندارند.

2- آگاهی بیشتر مدیریت از بخش­های مختلف: صندوق­ پیشنهادات که برای ارتباط مستقیم با مدیریت هستند، سطح آگاهی مدیریت را بالا می­برند. از این رو مراجعین شکایات و انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق جعبه پیشنهادات به دست مدیریت می­رسانند.

3- کاربرد متنوع باکس­ها: کاربرد این نوع صندوق­ها تنها به دریافت انتقادات و پیشنهادات محدود نمی­شود و برای اموری از جمله رای گیری، قرعه­کشی و دریافت نظرسنجی هم مورد استفاده قرار می­گیرند.

4- تنوع در سایز و ابعاد صندوق

5- تنوع در متریال سازنده­ی جعبه

مزایای استفاده از صندوق پیشنهادات
به ما رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *