آشنایی با وایت برد شیشه ای دیواری

معرفی وایت برد شیشه ای دیواری

وایت برد شیشه ای دیواری

امروزه در بیشتر مکان ها از تخته وایت برد به صورت گسترده و برای انجام کار های مختلف استفاده می کنند. وایت برد شیشه ای دیواری یکی از نمونه های بسیار عالی از این محصولات است که با توجه به کاربرد های گسترده خود توانسته محبوبیت خاصی را پیدا کند. از گذشته که وایت برد های ملامینه مورد استفاده قرار می گرفتند تا به امروز که جای خود را به شیشه ها داده اند همیشه وایت برد یک نقش اساسی را در آموزش داشته است. بر اساس پیشرفت های فناوری می توان برخی از قابلیت ها را در این محصولات به صورت گسترده ای مشاهده نمود. استفاده از این محصولات به شکل های مختلف می تواند فواید و مزایای بسیار زیادی را داشته باشد.

از این مزایا و فواید می توان به راحتی در نوشتن اشاره نمود. دیگر مانند نمونه های گذشته، نوشتن در این محصولات سخت نبوده و بسیار روان و نرم می توان از این تخته ها استفاده کرد. کیفیت به کار رفته در وایت برد شیشه ای دیواری را می توان از جهات مختلف مورد بررسی قرار داد. قطعا بر روی دیوار وجود یک تخته وایت برد شیشه ای با کیفیت می تواند برای ارائه های شما بسیار مفید باشد. از دیگر ویژگی های موجود در وایت برد شیشه ای دیواری می توان به تنوع در رنگ و سایز اشاره نمود.

برای هر مکانی شما می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن بهترین ابعاد را سفارش دهید. باید تناسب میان طول و عرض در این محصولات به خوبی رعایت شود. تنوع در سایز به گونه ای می باشد که برای مکان های کوچک نیز شما می توانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید. به صورت کلی می توان این محصولات را از نظر ظاهری در دو دسته قرار داد. دسته اول محصولات فریم دار می باشند و دسته دوم تخته های بدون قاب قرار دارند. هر یک از این محصولات زیبایی و کارایی های خاص خود را خواهند داشت.

وایت برد شیشه ای دیواری

مزایای وایت برد شیشه ای دیواری

در انواع وایت برد شیشه ای دیواری می توان برای برخی از ویژگی های موجود مزایا و معایب خاصی را نیز در نظر داشت. با توجه به این مزایا و معایب شما می توانید بهترین انتخاب ها را داشته باشید. در انتخاب این محصولات توجه به برخی از نکات می تواند بهترین کیفیت ها را برای شما به وجود بیاورد. در انتخاب این محصولات بهتر است که بالاترین کیفیت ها را برای شیشه ها در نظر داشته باشید. در ادامه برخی از مزایای موجود در این محصولات را برای شما شرح خواهیم داد.

  • اولین مزیت در این محصولات مربوط به شکل ظاهری می باشد. به دلیل وجود شیشه در ساختار این محصولات شما می توانید بالاترین هماهنگی را ایجاد کنید. شیشه از معدود متریال هایی است که به راحتی با انواع دکوراسیون های موجود هماهنگ می شود. رنگ بندی در این محصولات نیز به خوبی می تواند به شما کمک کند. در رنگ بندی های موجود می توانید نور را به کمک این تخته ها نیز کنترل کنید.
  • راحتی در استفاده و نگهداری آسان را نیز می توان از مزایای این محصولات دانست. به دلیل متریال ساخت بسیار خوب موجود در این محصولات دیگر نگران نفوذ جوهر ماژیک در بدنه نخواهید بود. رد جوهر در شیشه باقی نمی ماند و به راحتی و در زمانی کم می توان آن را پاک نمود.
  • یکی از ویژگی های بسیار عالی در این محصولات مربوط به صفحه مغناطیسی موجود می باشد. می توان به راحتی یک صفحه نامرئی بسیار عالی را بر روی این تخته ها نصب کرده و بالاترین کاربرد ها را از آن شاهد بود.
  • طول عمر را می توان به عنوان یک ویژگی و مزیت غیر قابل انکار در تمامی محصولات با شیشه در نظر گرفت. به صورت کلی وایت برد شیشه ای دیواری می تواند طول عمری باورنکردنی را برای شما به وجود بیاورد. در این محصولات شما تا سالیان دراز می توانید از آن ها استفاده کنید. وجود شیشه های سکوریت در این محصولات می تواند به شما در حالت های مختلف کمک کند.
  • از دیگر مزایای موجود در این محصولات می توان به ضد خش بودن آن ها اشاره نمود. به صورت کلی وایت برد شیشه ای دیواری در برابر انواع خط و خش و ضربات مختلف مقاوم می باشد.
مزایا ی وایت برد شیشه ای دیواری

متریال های ساخت وایت برد شیشه ای دیواری

در ساخت وایت برد شیشه ای دیواری می توان شیشه های بسیار متنوعی را مورد استفاده قرار داد. توجه به این شیشه ها و متریال های دیگر در ساخت می تواند برای شما بهترین ویژگی ها را به همراه داشته باشد. از مهم ترین مواد اولیه ای که در ساخت این محصولات به کار می رود می توان موارد زیر را نام برد.

  • اولین نوع از شیشه های به کار رفته مربوط به شیشه های ساده می باشد. در این محصولات متداول ترین رنگ سفید و یا بی رنگ بودن می باشد. این نوع از شیشه بسیار شفاف و عالی هستند اما در برابر ضربه های مختلف مقاومت خوبی را ندارند.
  • دومین نوع از شیشه های به کار رفته در این محصولات، شیشه سکوریت می باشد. در اصلاح این نوع شیشه را به عنوان شیشه های نشکن نیز می شناسند. قیمت در این محصولات بالاتر از شیشه های معمولی می باشد.
  • سومین نوع شیشه مربوط به شیشه های مغناطیسی می باشد که دارای فناوری جدید هستند. در این محصولات شما علاوه بر قابلیت نشکن بودن می توانید قابلیت مغناطیسی بودن را نیز مشاهده کنید.

در اغلب مواقع جنس شیشه های موجود از میرال، سوپرکلیروفلوت و کلیر است. در انواع مدل های موجود رنگ مد نظر به صورت کوره ای بر روی وایت برد شیشه ای دیواری پاشیده می شود تا انعکاس نور را به خوبی جذب کند.

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان وایت برد شیشه ای دیواری ممتاز برد را به عنوان یکی از بهترین نمونه های موجود نام برد. از نظر اقتصادی نیز این محصولات را می توان به عنوان بهترین نمونه های موجود نام برد. با توجه به تنوع موجود در این محصولات می توان آن ها را برای اقشار مختلف جامعه مناسب دانست.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *