هر آنچه درباره وایت برد شیشه ای مغناطیسی باید بدانید

وایت برد شیشه ای مغناطیسی

وایت برد شیشه ای مغناطیسی

وایت برد شیشه ای مغناطیسی یکی از نمونه های جدید این محصولات می باشد که بسیار پرطرفدار شده است. این وایت برد ها با به کار گیری فناوری های جدید و به روز، ویژگی های بسیار متنوعی را از خود به نمایش می گذارند. تخته وایت برد های مغناطیسی موجود در بازار را می توان با توجه به نیاز و همچنین با توجه به کیفیت های موجود در دسته بندی های مختلف قرار داد. در این محصولات کیفیت بسیار مهم بوده و به خوبی می توان از آن ها در مکان های مختلف استفاده نمود. استفاده از این محصولات در حالت های مختلف می تواند به شما در ارائه های گوناگون کمک کند. نحوه تولید وایت برد شیشه ای مغناطیسی در تمامی شیشه های موجود تقریبا یکسان می باشد.

این نوع وایت برد شیشه ای برای ایجاد دسترسی های مختلف می توانند بسیار موثر و کارساز باشند. در مورد وایت برد شیشه ای مغناطیسی می توان برخی از ویژگی ها را بیان کرد که باعث شده است تا افراد به صورت گسترده و در سایز های مختلف از آن ها استفاده کنند. از مدارس و مکان های آموزشی تا ادارات و موسسات مختلف این محصولات می توانند کاربرد های متنوعی را داشته باشند. یکی از ویژگی های بسیار مهم در این محصولات مربوط به سایز بندی در آن ها می باشد. با توجه به سایز های موجود می توان کاربرد های گوناگونی را نیز شرح داد.

اغلب از سایز های کوچک این محصولات برای تابلو های اعلانات استفاده می کنند. سایز های متوسط برای استفاده های عمومی تر مناسب بوده و می توانند کاربرد های مختلف را داشته باشند. اغلب سایز های بزرگ در این محصولات را برای مراکز آموزشی به کار می گیرند. در تمامی نمونه های موجود با استفاده از یک لایه مغناطیسی این خاصیت را برای تخته ها ایجاد می کنند. باید در نظر داشته باشید که کیفیت موجود در این لایه ها در کیفیت کلی تخته بسیار تاثیرگذار می باشد.

وایت برد شیشه ای مغناطیسی

شرایط نگهداری وایت برد شیشه ای مغناطیسی

وایت برد شیشه ای مغناطیسی یکی از پرفروش ترین انواع وایت برد شیشه ای می باشند که برای نگهداری شرایط خاصی را نداشته و به راحتی می توان از آن استفاده نمود. مدل های قدیمی این محصولات که تخته وایت برد های ملامینه بودند برای نگهداری شرایط خاصی را طلب می کردند. رد ماژیک در نمونه های قدیمی به جای می ماند و نمی شد از آن ها به راحتی استفاده نمود. باید بلافاصله بعد از نوشتن بر روی مدل های قدیمی آن ها را پاک می کردید تا ماژیک بر روی آن ها خشک نشود. خشک شدن ماژیک بر روی تخته های قدیمی یکی از بزرگ ترین مشکلاتی بود که نمی توانستید به هیچ عنوان به خوبی آن را رفع کنید. در مورد وایت برد شیشه ای مغناطیسی تمامی این مشکلات به خوبی رفع شده است.

شما به راحتی و با کمک یک دستمال نرم می توانید تمامی رد های به جای مانده از ماژیک را پاک کنید. در این محصولات وجود برخی از ویژگی ها باعث بالا رفتن ارزش آن ها شده است. نگهداری از نمونه های شیشه ای با توجه به تنوع موجود می تواند از ویژگی های بسیار جذاب این محصولات باشد. برخلاف مدل های قدیمی که در انتخاب های خود محدودیت داشتید اما امروزه می توان با توجه به نیاز از تنوع موجود به خوبی استفاده نمود. قابلیت های موجود در این محصولات باعث شده است تا به راحتی بتوانید از این محصولات در کاربرد های گوناگون بهره ببرید. از دیگر موارد در نگهداری وایت برد شیشه ای مغناطیسی می توان به دوام و طول عمر نیز اشاره نمود.

طول عمر شیشه به عنوان یک متریال طبیعی بسیار بالا می باشد. اگر به خوبی و بدون آسیب از آن ها استفاده کنید به هیچ عنوان در طول زمان دچار خرابی نخواهند شد. یکی از مزایا استفاده از این نوع تخته وایت برد ها مربوط به عدم فرسایش در طول زمان می باشد. مدل های قدیمی ملامینه در طول زمان دچار فرسایش شده و بسیاری از قابلیت های خود را از دست می دادند. با توجه به تنوع شیشه های موجود می توان حفظ شدن تمامی ویژگی ها را نیز مشاهده نمود.

شرایط نگهداری وایت برد شیشه ای مغناطیسی

قیمت وایت برد شیشه ای مغناطیسی

در هنگام خرید وایت برد شیشه ای مغناطیسی یکی از موارد بسیار حساس مربوط به قیمت می باشد. با توجه به تمامی ویژگی های بیان شده می توان ارزش خرید بسیار بالایی را برای این محصولات در نظر داشت. ارزش خرید در این محصولات به شکل های مختلف نیز تعیین می شود. قیمت گذاری در این تخته ها بر اساس نوع و سایز شیشه تعیین می شود. انواع شیشه های به کار رفته برای تولید وایت برد شیشه ای مغناطیسی دارای ضخامت های گوناگون می باشند. اگر برای مکان های پر استفاده این محصولات را نیاز دارید بهترین گزینه شیشه های سکوریت می باشند که به دلیل تولید در کوره های حرارتی از مقاومت بالا تری برخوردارند. این محصولات به خوبی می توانند در مقابل خط و خش و ضربات مختلف از خود مقاومت نشان دهند. شیشه های معمولی برای منزل و مکان های اداری مناسب تر می باشند. یکی از ویژگی های بسیار جذاب در این محصولات مربوط به استفاده از آن ها در حالت های مختلف می باشد. می توان در حالت های ایستاده، متحرک و ثابت بر روی دیوار این تخته ها را نصب کرد. برای استفاده های گوناگون قابلیت مغناطیسی می تواند فوایدی را داشته باشد. اختلاف قیمت نمونه های مغناطیسی و معمولی زیاد نبوده و به راحتی می توانید آن ها را انتخاب کنید. در قیمت گذاری این محصولات یراق آلات نصب بسیار مهم می باشند. برای نصب در قسمت های مختلف می توانید از افراد و مجموعه های متخصص کمک بگیرید.

جمع بندی

در کلام آخر و به صورت کلی می توان وایت برد شیشه ای مغناطیسی را به عنوان یک محصول بسیار با ارزش در دسته بندی های مختلف قرار داد. تنوع طرح، رنگ و ابعاد باعث شده است تا تمامی افراد بر حسب نیاز خود به راحتی مدل های مختلف را انتخاب کرده و از آن ها استفاده کنند. تنوع در سایز این محصولات با همان کیفیت در مگنت باعث شده است تا افراد بسیاری از آن ها استفاده کنند.

راه های تماس با ما :

تلفن ثابت :  ۶۶۷۵۷۳۳۵ – ۶۶۷۵۷۳۳۴  (ساعت کاری : شنبه تا جمعه 8:00 الی 18:00)

بخش خدمات پس از فروش: ۶۶۷۰۵۸۰۴  (ساعت کاری : شنبه تا جمعه 8:00 الی 18:00)

مدیر فروش: 09126706705  (ساعت کاری : همه روزه 8:00 الی 00:00)

فکس: ۶۶۷۰۵۹۳۸

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *