متریال عالی با ١۵ سال گارانتی بی قیدو شرط
فروش ویژه مخصوص مدارس و دانشگاه با ۴٠% تخفیف
حمل ونصب رایگان و در همان روز با پک اشانتیون هدیه
محیطی زیبا ،نگارشی لذت بخش،طول عمری بالا
قبل
بعدی

وایت‌برد شیشه‌ای تیپ ۱​

ابعاد قیمت ( تومان )
۶۰ × ۴۰
۳۰۰،۰۰۰
۷۰ × ۵۰
۴۰۰،۰۰۰
۹۰ × ۶۰
۵۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۸۰
۷۰۰،۰۰۰
۱۲۰ × ۹۰
۱،۰۰۰،۰۰۰
۱۵۰ × ۹۰
۱،۰۵۰،۰۰۰
۱۷۰ × ۹۰
۱،۱۰۰،۰۰۰
۱۸۰ × ۱۰۰
۱،۱۵۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۲۰۰
۱،۲۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۵۰
۱،۴۰۰،۰۰۰

وایت‌برد شیشه‌ای تیپ 2​

ابعاد قیمت ( تومان )
۶۰ × ۴۰
۳۵۰،۰۰۰
۷۰ × ۵۰
۴۵۰،۰۰۰
۹۰ × ۶۰
۵۵۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۸۰
۷۵۰،۰۰۰
۱۲۰ × ۹۰
۱،۰۵۰،۰۰۰
۱۵۰ × ۹۰
۱،۱۰۰،۰۰۰
۱۷۰ × ۹۰
۱،۱۵۰،۰۰۰
۱۸۰ × ۱۰۰
۱،۲۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۲۰۰
۱،۳۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۲۰
۱،۵۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۵۰
۱۶،۰۰۰،۰۰۰

وایت‌برد شیشه‌ای تیپ 3

ابعاد قیمت ( تومان )
۶۰ × ۴۰
۴۰۰،۰۰۰
۷۰ × ۵۰
۵۰۰،۰۰۰
۹۰ × ۶۰
۶۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۸۰
۸۰۰،۰۰۰
۱۲۰ × ۹۰
۱،۱۰۰،۰۰۰
۱۵۰ × ۹۰
۱،۲۰۰،۰۰۰
۱۷۰ × ۹۰
۱،۲۵۰۰،۰۰۰
۱۸۰ × ۱۰۰
۱،۳۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۲۰۰
۱،۴۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۲۰
۱،۶۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۵۰
۱،۸۰۰،۰۰۰

وایت‌برد شیشه‌ای تیپ 4

ابعاد قیمت ( تومان )
۶۰ × ۴۰
۴۵۰،۰۰۰
۷۰ × ۵۰
۶۵۰،۰۰۰
۹۰ × ۶۰
۷۵۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۸۰
۹۵۰،۰۰۰
۱۲۰ × ۹۰
۱،۲۵۰،۰۰۰
۱۵۰ × ۹۰
۱،۴۰۰،۰۰۰
۱۷۰ × ۹۰
۱،۴۵۰،۰۰۰
۱۸۰ × ۱۰۰
۱،۵۰۰،۰۰۰
۱۰۰ × ۲۰۰
۱،۵۵۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۲۰
۱،۷۰۰،۰۰۰
۱۲۵ × ۲۵۰
۲،۰۰۰،۰۰۰

وایت برد شیشه ای
در ابتدا باید بدانید یک وایت برد شیشه ای در واقع ساخته شده از یک شیشه سکوریت شده میرال سوپر کلیر و چاپ و یا رنگ سفید و ۶عدد فلنچ جهت نصب است و در وایت برد شیشه ای مغناطیسی یک ورق با قابلیت مگنتی در پشت شیشه چسبانده میشود.
 پس همانطور که متوجه شدین بر خلاف وایت برد مغناطیسی قدیمی که ورق وایت برد مستقیما به مگنت چسبانده می‌شود در وایت برد شیشه ای فاصله بین مگنت و ورق در واقع ۶میل شیشه است و این فاصله باعث می‌شود دیگر مگنت های معمول بازار که از قدرت کمی برخودار هستند دیگر به شیشه نمی‌چسبد و باید حتما حتما از مگنت های سوپر مگنت برای چسباندن روی وایت برد شیشه ای مغناطیسی استفاده کنید.
 
قیمتی به مراتب بالاتر در بازار دارند البته برخی از تولید کننده های سود جو برای رفع این اشکال از شیشه های ضعیف ۳میل برای ساخت تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی استفاده می‌کنند که باید بسیار دقت کرده و از خرید این گونه وایت برد ها اجتناب کنید چون بسیار بسیار شکننده و مهمتر از آن سکوریت نمی‌شوند و باعث خسارت های جانی می‌شود.

همانطور که اشاره کردیم مگنت های معمولی روی وایت برد شیشه ای مغناطیسی نمی‌چسبد پس دقت کنین که همگی تخته پاکن های بازار از مگنت های معمول هستند پس تخته پاکن نیز به تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی نمی‌چسبد همچنین ماژیک ها نیز امکان چسبیدن روی صفحه وایت برد شیشه ای مغناطیسی را ندارند.
 
به این علت است که به هیچ عنوان به مشتریان خرید وایت برد شیشه ای مغناطیسی نمی‌شود و پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید وایت برد شیشه ای ۶میل سکوریت میرال سوپر کلیر ساده و غیر مغناطیسی است.
 
شاید به این فکر کنین که پس تکلیف ماژیک ها و تخته پاکن که می‌بایست همیشه در دسترس کاربر باشد چه می‌شود؟…
امروزه طراحی های امروزی و شیک از جنس جا ماژیک فلکسی شیشه ای و کاملا بیرنگ بخاطر زشت نکردن وایت برد شیشه ای تولید شده که زیر وایت برد شیشه ای نصب می‌گردد و براحتی به کاربر این اجازه را می‌دهد که تخته پاکن و ماژیک را در دسترس داشته باشد.
پیشگام در تولید و پخش انواع وایت برد شیشه ای با فرم ام دی اف و متد جدید بدون فریم سکوریت بسیار شکیل و فانتزی و مدیریتی. وایت برد شیشه ای جدیدترین و به روز ترین نوع وایت برد شیشه ای بوده که در دو نوع فریم MDF و متد جدید بدن فریم و سکوریت تولید میشود.
این نوع تخته وایت برد میتواند جلوه بسیار زیبایی به محیط  کار یا کلاس درس شما دهد و بهترین نوع جنس این نوع وایت برد راحتی در نوشتن و پاک شدن است.

میتوان حتی از ماژیک غیر وایت برد هم (معمولی) برای نوشتن استفاده کرد.
 
نکات مثبت تخته وایت برد : فانتزی بودن و شکیل بودن این نوع تخته وایت برد و نوع مغناطیسی و معمولی -پاک شدن بسیار راحت بدون کوچکترین رد ماژیک
 
نکات منفی : رفلکس نور به مراتب بالاتر نسبت به نوع مغناطیسی

مشخصات فنی تخته وایت برد شیشه ای

این نوع از تخته وایت بردها در چند سال اخیر ابداع و تولید شده است به دلیل كیفیت ، زیبایی و عمر بیشتر مورد توجه مصرف كنندگان قرار گرفته است .

وایت برد شیشه ای در دو نوع فریم MDF (ام دی اف )و آلومینیوم با توجه به سلیقه و سفارش مصرف كنندگان تولید می شود.

با توجه به كیفیت بالا و اصول استاندارد در تولید وایت برد های شیشه ای دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند .

به طور كل وایت برد شیشه ای برای تمام مصرف كنندگان (اداری ، آموزشی ، شركت ها ، منزل و . . .) كاربرد دارد.

متریال (مواد اولیه ) وایت برد شیشه ای

 

جنس صفحه : شیشه float با ضخامت ۵ میل (۵mil) كوره ای ، استاندارد ، صیقل خورده بدون انحنا وخط و خش
رنگ شیشه : پلی اورتان روغنی كوره ای سفید مات (sami bright)
توضیحات : به علت انعكاس نور در شیشه ، با استفاده از این نوع پوشش رنگی میزان رفلكس نور كاسته می شود و هنگام نوشتار و دیدن از دوبینی خطوط و انعكاس نور جلوگیری می شود.

با توجه به این كه اخیرا افرادی با استفاده از مواد غیر استاندارد و نامرغوب (طلق ، پلاستیك ، شیشه شیت(پلیت) ) اقدام به تولید و عرضه وایت بردشیشه ای نموده اند ، لذا با توجه به اطلاعات فوق هنگام خرید ،دقت نمائید.
كیفیت نوری سطح شیشه فلوت با شیشه پلیت (شیت) سایش خورده و پولیش خورده قابل مقایسه می باشد .
دانسیته شیشه به كار رفته در وایت برد شیشه ای gr/cm³ ۵/۲ می باشد .

گوشه : در مدل فریم آلومینیومی، فلزی گالوانیزه
پشت تخته وایت برد : فیبر ۵ mil مخصوص وایت برد استفاده شده.برای استفاده در هوای مرطوب و شرایط سخت مقاوم گردیده.
 
طریقه نصب تخته وایت برد شیشه ای
 
تمامی تخته وایت برد ها قابل نصب بر روی دیوار و پایه های مخصوص شركت میباشد. وایت برد از سایز ۹۰× ۶۰ به بالا ، دارای جا ماژیكی آلومینیومی نصب شده بر روی تخته میباشد.
 
 
نقش تخته وایت برد در دکوراسیون داخلی
 
امروزه با پیشرفت تکنو لوژی و حذف خیلی از کالاهای قدیمی ، کالاهای جدید با کاربرد های متفاوت و به روزتر راهی بازار شده اند مثل تلفن همراه که جای کاغذ و نامه نگاری و تلگراف را گرفته و شما به راحتی و با لمس صفحه گوشی خود می توانید با هر شخصی که مد نظرتان می باشد در هر جای دنیا ، به صورت تصویری صحبت کنید .
 
در این عصر تکنولوژی یکی از موارد مهم در اماکن دکوراسیون داخلی آنجاست . امروزه دیگر خبری از زرکاری و ریزه کاری در دکوراسیون داخلی نیست و همه چیز تبدیل به ابعاد گوشه دار ساده و خلوت شده و مهمترین چیز مدرنیزه بودن مکان است . وایت برد یکی از اجناسی است که به سرعت جای رغیب دیرینه ی خود تخته سیاه را گرفت و توانست به سرعت در موارد دیگر هم پیشی بگیرد .
 
نه تنها در بحث آموزشی غول بزرگ سبز و سیاه رنگ را شکست داد بلکه توانسته در خیلی از مکانهایی که فکرش را هم نمیکنید قرار بگیرد . در دکوراسیون مدرن دیگر خبری از تابلو های پر زرق و برق نیست و جای خود را به تابلو های ساده و حتی بدون قاب داده اند و این یعنی میل انسان به ساده زیستی و آرامش بیشتر شده است .
 
در اماکن آموزشی جدید از تخته وایت برد استفاده میشود و مزیت آن نسبت به نسل قبلی آنقدر زیاد است که دیگر جای بهانه ای برای وجود مدل قدیمی تر نیست . نه تنها در جنیه ی آموزشی نقش مهمی دارد و به ساده کردن ارکان آموزش می افزاید بلکه به زیبایی محیط هم کمک شایانی را کرده است .

شما یک تخته سیاه تیره رنگ با گچ هایی که مدام در حال پودر شدن هستند را ترجیح میدهید یا یک وایت برد سفید با دوره ی آلومینیوم روشن با ماژیک هایی که نه گرده دارند و نه کثیفی بر روی دست ؟ مسلما تمام انسانهای روی زمین به اولین چیزی که توجه زیادی میکنند ظاهر است و این برد سفید زیبا به زیبایی ظاهر فضای شما می افزاید .

مواردی متنوعی از تخته وایت برد در حال تولید است که یکی از آن محصولات تخته وایت برد شیشه ای است که امروزه در دکوراسیون داخلی جاهای مختلفی استفاده میشود . به دلیل ظاهر جذاب و براق ، کاربرد های متنوع و مزیت بیشتر آن نسبت به مدل فلزی مشتری پسند تر می باشد .

در دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس بعد از چیده شدن یک میز کنفرانس بزرگ و صندلی های مدیریت و حضار قابل مشاهده ترین گزینه تخته وایت برد شیشه ای ایست که هم زیبایی دیوار را بیشتر می کند و مانند یک تابلو میدرخشد و هم بسیار کاربردی است .

یا در یک شرکت خدماتی در کنار چینش میز و صندلی اداری و رنگ آمیزی زیبا نه تنها یک وایت برد شیشه ای به تهیه لیست خدمات روزانه کمک میکند بلکه یک هماهنگی خاصی به فضای اتاق میدهد تا تابلوی اعلام برنامه های روزانه از فضای آنجا جدا نشود و خود را جوری نشان دهد که گویی از اول جزئی از دیوار بوده است.

چون لوازم جانبی وایت برد مختصر و مفید است و در یک هولدر که روی خود تابلو نصب شده قرار میگیرند آن را مانند یک تابلوی ساده جلوه میدهد .

وایت برد تنها جنبه ی نگارش و ترسیم ندارد و به خاطر قابلیت نسب مگنت می توان از آن به عنوان یک تابلو اعلانات یا یک تابلوی اطلاع رسانی استفاده کرد . موارد استفاده از تخته وایت برد در دکوراسیون را می توان در لابی هتل ها ، لیست غذای رستورانها و واحد های تجاری ، ورودی پاساژ ها و مجتمع های مسکونی ، ورودی شرکت ها و ادارات ، دیوار های مهد کودک و مدارس و غیره مشاهده کرد .

الصاق نوشته ها و پوستر ها و حتی لیست های قیمت اماکن تجاری به دیوار ها صدمه ی زیادی وارد می کند و دکوراسیون داخلی آنجا را نا مرتب و نا منظم نشان میدهد ، شما فقط کافیست با نصب یک تخته وایت برد تمام این موارد را بر روی آن به وسیله مگنت های گرد بچسبانید و در صورت نیاز جدا کنید و نه تنها هیچ صدمه ای به دیوار وارد نکرده اید بلکه به زیبایی محیط آنجا هم کمک کرده اید .

نکات زیادی در مورد دکوراسیون داخلی وجود دارد که وایت برد یکی از آن موارد است . شاید با خود فکر کنید که تا به حال به این مورد توجهی نکرده اید ولی میبینید که به چه اندازه یک تخته وایت برد می تواند در زندگی شما موثر باشد و چقدر به ظاهر مکانی که شما در آن حضور دارید کمک می کند . این ایده ایده ی جذابی است و شاید شما همین الان تصمیم به خرید یک عدد وایت برد شیشه ای برای اتاق خود کرده اید که هم اتاقتان را زیبا کند هم تمام موارد خود را روی آن بنویسید و بچسبانید .
در ادامه به چند کاربرد تخته وایت برد می پردازیم
 
اهمیت وجود تخته وایت برد در تعمیرگاه های مختلف
وقتی حرف از تعمیرگاه به میان می آید ناخودآگاه ذهن بیشتر افراد جامعه به یک محیط نسبتاً کثیف و نامرتب و عمدتاً یک تعمیرگاه خودرو میرود . بدیهی است که در تعمیرگاه ها ایجاد نظم کار بسیار دشواری است چون به صورت متداول از ابزار آلات موجود در مجموعه تعمیرگاهی استفاده می شود و به دلیل استفاده همزمان از اکثر لوازم موجود در آنجا انضباط بخشیدن به این ابزار آلات کار بسیار دشواری است .
 
ولی تعمیرگاهها فقط به تعمیرات خودروها و لوازمی از این قبیل که در ذهن ما وجود دارد ختم می شود و مراکز تعمیری مختلفی وجود دارد لوازم کوچکتری را تعمیر می کنند مانند تعمیرگاههای لوازم خانگی و الکترونیکی .
 
اهمیت وجود تخته وایت برد در این اماکن به انضباط و البته برنامه ریزی کاری کمک زیادی را به همراه دارد . اولین موردی که می‌توان از آن یاد کرد نوشتن تمام برنامه های کاری بر روی تخته وایت برد است.
 
بیایید از یک تعمیرگاه لوازم الکترونیکی شروع کنیم . وقتی شما یک یک وسیله الکترونیکی را از شخصی تحویل می گیرید و به تعمیر آن می پردازید کار دشواری ندارید ولی هنگامی که چند وسیله را به صورت همزمان از چند نفر تحویل می گیرید نیاز به برنامه ریزی و اطلاعات دقیق در مورد مالک لوازم و نوع ایراد آن برای رسیدگی به رفع معایب آن دارید .
 
شما با ثبت تمام این موارد بر روی تخته وایت بردی که در مجموعه تعمیراتی خود نصب کرده اید به راحتی می توانید تمام موارد یاد شده از نام مالک شماره تماس و یا حتی ایراد دستگاه ارائه شده به شما را بر روی آن ثبت کنید و به راحتی و با یک نگاه کوچک به وایت برد به تمام سوالاتی که در ذهن خود دارید جواب بدهید .
 
تمام کاربرد تخته وایت برد در مراکز تعمیرگاهی به این کارایی ها ختم نمی شوند و با استفاده درست از این وسیله پرکاربرد تمام نیازهای برنامه ریزی خود را تامین کنید . یکی از مواردی که بسیار زیاد در تعمیرگاه ها مشاهده می شود قطعاتی است که در مرکز تعمیرات وجود ندارد و تعمیر کار نیاز شدیدی برای تامین این لوازم خواهد داشت و البته تهیه لیست کامل از تمام احتیاجات مرکز بر روی یک کاغذ برای تهیه تمام مایحتاج موجود است .
 
در بسیاری از موارد لیست تمام این احتیاجات بر روی چند کاغذ که معمولاً در دسترس تعمیرکاران قرار دارد نوشته می شود و در موارد متعدد این یادداشت ها یا گم می شود یا اشتباه آن در سطل زباله دور انداخته می شود ولی راهکار درسته ثبت این موارد استفاده از تخته وایت برد است .
 

با قرار دادن یک ماژیک وایت برد بر روی محل مخصوص آن در کنار برد سفید کمک زیادی را می‌توان به تعمیرکاران موجود در آن مرکز انجام داد . به این صورت که هر قطعه ای که مورد احتیاج تعمیر کار است در همان زمان بر روی برد نوشته شود و در زمان تعیین شده مثلاً در پایان ساعت کاری لیست کاملی از این قطعات تهیه شود ، بعد از تهیه لیست کامل قطعات آنرا به مسئول خرید تعمیرگاه داده تا به تامین تمام این موارد بپردازد .

تمام این موارد قید شده در متن بالا برای تمام تعمیرگاه ها قابل استفاده است . تخته وایت برد در تعمیرگاه خودرو می تواند هم یک تابلو اعلانات برای اطلاع از نام و مشتری و ایرادهای خودرو او باشد هم می تواند تامین کننده لیست کامل مایحتاج تعمیرکار موجود باشد .

مراکزی هم وجود دارند که نمی‌توان بر روی آنها نام تعمیرگاه را گذاشت ولی کار اصلی آن ها همین تعمیرات است . مانند نمایندگی ها و گارانتی ها که مسئول ارائه خدمات پس از فروش لوازم ارائه شده به مشتریان هستند . با مراجعه به این مراکز یک نکته جالب را خواهید دید و آن هم وجود تخته وایت برد در سالن انتظارات و وجود یک یا چند تخته وایت برد در بخش تعمیرات است .

کاربرد این برد های سفید در نمایندگی ها شباهت بسیار زیادی به تعمیرگاه ها دارد . عملکرد وایت برد در نمایندگی ها همانند تعمیرگاه ها به لیستی از نام مراجعه کنندگان و ایراد دستگاه های ارائه دهنده توسط آنها به نمایندگی می باشد ولی در داخل بخش تعمیرات تقریباً یک عملکرد متفاوت از آنها را مشاهده می کنید .

روی تخته وایت برد هایی که در داخل بخش تعمیرات نمایندگی ها وجود دارد لیستی از قوانین حاکم بر این مرکز وجود دارد لیست افرادی را که در شیفت کاری خود در مرکز وجود دارند را می توانید روی تخته وایت برد مشاهده کنید .

ثبت مواردی از جمله قرار دادن تمام ابزار آلات موجود در نمایندگی در محل مستقر و ایجاد انضباط کامل در این مکان و تعیین لباس فرم برای تمام افراد حاضر و البته درج نام مدیر مسئول حاضر در مجموعه از مواردی است که رعایت آن در یک نمایندگی یا مرکز خدمات پس از فروش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و عدم رعایت این موارد باعث بی انضباطی و عدم رعایت نظافت در این مکان می باشد .
 
در کل استفاده از تخته وایت برد در این مراکز اعم از یک تعمیرگاه کوچک تا یک نمایندگی بزرگ و حتی مرکز خدمات پس از فروش می تواند تاثیر زیادی را در انضباط کاری و حتی برنامه ریزی افراد داشته باشد و صد البته که هزینه تامین این وسیله پرکاربرد خیلی ناچیز و در برابر کاری که از آن انتظار می رود بسیار کم است .

وایت برد و نویسندگی
یکی از زیباترین کارهایی که هر انسان قادر به انجام دادن آن می‌باشد نویسندگی است . شما تمام چیزی که در ذهن خود میگذرانید را بر روی کاغذ آورده و به اطلاع عمومی رسانید .
 
نوشتن کتاب های متفاوت در سبک های مختلف بسیار دلنشین است . هم از نوشتن کتاب های انگیزشی هم نوشتن کتاب‌هایی همچون رمان ها و یا حتی داستان های تاریخی نیاز به مهارت خاصی دارد . تمام نویسندگان موجود در دنیا براین آگاهند که برای نوشتن بهترین متون نیاز به چک نویس و پاک نویس کردن است و در راستای نوشتن کتا ب ها و مطالب مختلف کاغذ های زیادی پاره شده و دور ریخته می شود .
 
اهمیت حضور تخته وایت برد نه تنها برای یک نویسنده بسیار مهم است و به او در روند نوشتن و اصلاح کردن نوشت های خود کمک می کند بلکه در مصرف کاغذ نیز صرفه جویی می کند و قطع درختان برای درست کردن برگه های کاغذ را کمتر می کند .
 
مزیتی که یک وایت برد برای یک نویسنده می تواند داشته باشد این است که تمام مواردی را که به صورت چک نویس از ذهن خود خارج می کنند را بر روی تخته وایت برد می نویسد و با یک نگاه اجمالی به تغییر اشتباهات و حتی جابجایی کلمات برای روند بهتر خواندن متن بپردازد .
 
وایت برد یک وسیله بسیار مناسب برای نگاشتن افکاری است که در ذهن ما در حال گذشتن است . وقتی به عنوان یک نویسنده در اتاق کار خود مشغول به نویسندگی هستید و در یک آن موضوع خاصی در ذهن خود شکل می دهید سریعاً به سراغ قلم و کاغذ می‌روید و در صورت عدم دسترسی به کاغذ و وسیله نوشتاری مدت زیادی را صرف جستجو برای این وسیله ها خواهید داشت و صرف زمان جستجو باعث از بین رفتن تفکرات شما و ایده‌های نویسندگی که در ذهن خود پرورانده اید می شود .
 
اما وقتی یک تخته وایت برد در اتاق کار خود نصب کرده باشید در هر زمانی که ایده به ذهن شما برسد تنها با برداشتن ماژیک وایت برد از جای مخصوص آن بر روی تخته وایت برد می توانید هر چه در ذهن خود دارید بر روی این برد سفید بنویسید و در پایان نوشتن خود به تصحیح کلمات و جمله بندی نوشته خود بپردازید .
 
نویسندگان از گذشته تا امروز همیشه یک نگرانی مشترک داشته اند و آن هم ذخیره کردن نوشته های خود بر روی کاغذ و نگهداری درست از آنهاست . صفحه بندی و آرشیو کردن تمام مواردی که بر روی کاغذ نوشته اند یک طرف و جایی دادن آنها در فضای اتاق خود در قفسه های تعبیه شده یک روی دیگر این قضیه است .
 
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی این نگرانی ها دیگر وجود ندارند و آرشیو کردن تمام موارد ذکر شده با یک کلیک انجام می شود . یکی از راهکارهایی که نوشته های خود را میتوانید ذخیره کنید و در انتخاب به صورت یک کتاب در بیاورید این است که بعد از اصلاح نوشته های خود بر روی تخته وایت برد از آن ها عکسی با گوشی همراه خود تهیه کنید و برای هر کدام از عکس ها نام صفحه یا حتی یک شماره در نظر بگیرید و در گوشی خود ذخیره کنید و در پایان تهیه متن خود تمام این صفحات را در کنار هم قرار داده و کتاب خود را منتشر کنید .
 

یکی دیگر از روش هایی که امروزه بسیار کاربردی شده است نرم افزاری است که از طریق کیبورد گوشی شما به شما این امکان را می دهد که با صحبت کردن تمام متن موجود در ذهن خود را که بر روی تخته وایت برد آورده‌اید به صورت یک فایل متنی بر روی گوشی خود ذخیره کنید .
 
وایت بردی که در اتاق شما وجود دارد حکم صفحه چک نویس شما را ایفا می کند و شما می توانید با اصلاح تمام متن موجود در این برد به متن نهایی خود برسید و با خواندن این متن برای گوشی خود و همرات با فعال کردن کیبورد صوتی آن به راحتی و حتی بدون در دست گرفتن خودکار و مداد متن تنهایی خود را بنویسید و آن را صفحه بندی کرده و به چاپ نهایی برسانید .
 
درست است که تمام ذهنیت ما در مورد تخته وایت برد عملکرد نوشتاری آن است و این کارایی کمک بسیاری را به نویسندگان ما میکند ولی عملکرد نگاشتن بر روی وایت برد فقط به نوشتن ختم نمی‌شود .
 
تجسم محیطی که نویسنده به توضیح آن می‌پردازد از اهمیت زیادی برخوردار است و تخته وایت برد می تواند در تجسم محیط ذهنیت نویسنده کمک بسزایی را داشته باشد ،به این صورت که با در دست گرفتن ماژیک های وایت برد و کشیدن آنچه در ذهن خود میگذرد بر روی برد سفید یک فضای دیداری از محیط کلی داستان یا متنی که قرار است نوشته شود دارد و میتواند یک متن کامل درنتیجه تجسم کامل این محیط بنویسد و با ایراد های کمتری به انتشار یک کتاب کامل بپردازد و خود را به عنوان یک نویسنده درجه یک و کلاس بالا به جهانیان معرفی کند .
 
در این پست به موارد و کاربرد های تخته وایت برد در صنایع مختلف می پردازیم

همه چیز در مورد ماژیک وایت برد شارژی
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در استفاده از تخته وایت برد ماژیک وایت برد شما به سرعت تمام می شود و قابلیت نوشتن خود را از دست می دهد . یک خبر خوش برای کسانی که از ماژیک وایت برد به صورت مکرر استفاده می کنند وجود دارد و آن هم ساخت ماژیک وایت برد شارژی است .
 
ماژیک وایت برد شارژی مانند یک کارتریج پرینتر قابلیت این را دارد که پس از استفاده و خالی شدن پر شود و استفاده یکباره ماژیک های وایت برد را به چندین بار تبدیل کند نگرانی تمام شدن آن را از ذهن شما خارج کند .
 
ماژیک وایت برد شارژی یک محصول جدید است قابلیت چند بار مصرف را به این ابزار پر مصرف می دهد و به راحتی و با پر کردن آن قابلیت استفاده مجدد آن را فراهم می کند و بدون کوچکترین کسری در کیفیت همانند روز اول به صورت کاملا تمیز و نمایان اثری با وضوح بالا را بر روی تخته وایت برد شما به نمایش در می آورد . بزرگترین کمک ماژیک وایت برد شارژی را زمانی درک می کنیم که در بدترین زمان ممکن ماژیک مان تمام میشود و دیگر قادر به نوشتن نیست .

در این مواقع هیچ حرکتی نمی توان انجام داد . حتی از روشهای قدیمی هم دیگر نمی توان استفاده کرد ، مثلاً بازکردن درب پشت ماژیک و آب ریختن داخل پنبه جوهری آن و یا خیس کردن نوک ماژیک برای نوشتن مجدد ، تمام این کارها حرکت های اشتباهی بوده که در گذشته بر روی ماژیک ها انجام می دادند و امروزه و با پیشرفت علم با ساخت ابزارآلاتی مانند ماژیک وایت برد شارژی دیگر در دغدغه ی تمام شدن این وسیله که البته مربوط به جوهر آن می باشد وجود ندارد.

این دغدغه ما را مجبور می‌کرد تا بلافاصله بعد از تمام شدن ماژیک وایت برد خود به سرعت به دنبال یک ماژیک وایت برد جدید یا حتی خرید آن برویم یا در صورت دیگر چند ماژیک تهیه کنیم که خود این مسئله یک پروسه جداگانه ای برای حفظ و نگهداری ماژیک های اضافه به کار میبرد .

گاهاً درب ماژیک ها در کشوی وسایل با تکان های فراوان باز می شد و به دلیل این که در در معرض هوا قرار می گرفت خشک میشد و دیگر قابل استفاده نبودند و این مسئله باعث می شد که هم شما هزینه چند ماژیک را پرداخت کرده اید و علنا همان یک ماژیکی که استفاده می کردید برای شما باقی می ماند ولی با آمدن ماژیک وایت برد شارژی شما با داشتن یک عدد ماژیک و جوهر مخصوص آن دیگر نیازی به نگرانی برای تامین ماژیک های خود ندارید .

چه چیزی باعث می‌شود که ماژیک وایت برد شارژی نسبت به مدل معمولی یا همان ساده خود مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است ؟ اولین نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که ماژیک وایت برد شارژی از یک لوله آلومینیومی بسیار مستحکم ساخته شده است و ناخودآگاه یک وسیله پرکاربرد همراه با عمری طولانی را برای مصرف کننده خود به همراه خواهد داشت .

نکته بعدی که قابل ذکر می باشد این است که طراحی مدل جدید ماژیک وایت برد قابلیت شارژ شدن را دارد به صورتی است که کارتریج آن به نوعی طراحی شده که مصرف جوهر این ماژیک را به صورت بسیار قابل توجهی پایین می آورد .

و البته کارتیج به صورتی ساخته شده قابلیت تعویض شدن دارد و با یک هزینه بسیار ناچیز و باور نکردنی تعویض شده و همانند روز اول قابلیت استفاده را برای مصرف کننده فراهم می سازد .

شرکت های تولید کننده ماژیک ها آن ها را به صورتی طراحی می‌کنند تا مشتریان آنها با کمترین هزینه و البته با استفاده از همان ماژیک وایت برد به استفاده از این وسیله کاربردی روی تخته وایت برد خود بپردازند و این کار باعث رضایت کامل مشتریان از شرکت تولید کننده برای بهبود عمل کرده محصولات خود می شود.
 
از نظر شما چه تفاوت هایی میتوانند مابین ماژیک وایت برد شارژی و نوع معمولی آن در هنگام نوشتن روی تخته وایت برد وجود داشته باشد ؟ ماژیک وایت برد شارژی به نوعی طراحی شده است که هنگام نوشتن بر روی تخته وایت برد بسیار روان است و اثری کاملا آشکار و البته با کیفیت روی تخته وایت برد ایجاد می کند و در عین اینکه حس بسیار مناسبی به نویسنده می دهد به مراتب بسیار راحت تر از نوع قبلی از روی وایت برد پاک می شود .

نوک ماژیک های وایت بردی با قابلیت شارژ هم از طراحی خاصی برخوردار هستند ، به صورتی که قابلیت ارتجاعی دارند و با تنها کمی فشار دادن نوک ماژیک جوهر به آرامی وارد آن می شود و مقدار قابل توجهی بر روی روند عمر ماژیک تاثیر گذار است با تمام این اتفاقات به دلیل این است که جوهر به مقدار متناسب وارد نوک می شود و تزریق بیش از اندازه جوهر به نوک باعث از بین رفتن و خشک شدن ماژیک نمشود .
 
یک نکته بسیار مهم در مورد ایمنی بیشتر ماژیک وایت برد شارژی وجود دارد و آن هم این است که از فشار بیش از اندازه نوک ماژیک وایت برد روی تخته خودداری کنید چرا که در صورت فشار زیاد جوهر بیشتری به نوک ماژیک تزریق شده و هم نوشته شما را خراب می‌کند و صد البته به ماژیک شما آسیب زیادی وارد می شود .
 
در صورت خشک شدن نوک ماژیک قابل شارژ جای نگرانی وجود ندارد با کمی فشار دادن و نگه داشتن ماژیک بر روی تخته وایت برد جوهر به نوک آن تزریق شده و میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید .
 
تفاوت های وایت برد شیشه ای با مدل های دیگر
تخته وایت برد یک کالای بسیار کاربردی است که می توان از آن در مکان های متنوع استفاده کرد و مدل های مختلف آن باعث تنوع این محصول شده و این یک وجه تمایز نسبت به دیگر ابزارآلات آموزشی باعث شده روز به روز طرفداران این کالا افزایش پیدا کند و یک محصول دوست داشتنی به شمار برود . جدیدترین مدل این محصول تخته وایت برد شیشه ای است که در دو مدل ساده و مغناطیسی تولید می شود که هر کدام از این دو محصول نیز در رنگبندی و سایزهای متنوع وجود دارند . در این مقاله به وجه تمایز این کالا نسبت به هم نام های خود با متریال های متفاوت می پردازیم .
 
استفاده از شیشه به جای ورق فلزی باعث شده تا وزن این مدل از تخته وایت برد سنگین تر از نمونه های دیگر شود و البته با توجه به وزن بالاتر نصب آن نیز سخت‌تر می‌شود و دقت برای پیچ کردن آن روی دیوار نیز باید بیشتر باشد ‌. البته برای نصب این محصول ۴ تا ۶ عدد فلنج برای مدل شیشه ای در نظر گرفته شده است که تا حدود زیادی نصب آن را راحت تر می کند .
 
در مدل‌های مغناطیسی به دلیل استفاده از ورق فلزی در پشت وایت برد شیشه ای وزن این مدل را سنگین تر از مدل معمولی کرده است . وجه تمایز این مدل از تخته وایت برد نسبت به دیگر مدل ها مزیت های فوق العاده آن است . روانتر نوشتن با ماژیک وایت برد بر روی آن و پاک شدن سریع رد ماژیک باعث شده کار با این وسیله لذت بخش تر شود و اثر آشکار و واضح ماژیک وایت برد بر روی آن باعث دید بهتر نوشته ها بر روی تخته وایت برد شیشه‌ای است .
 
در مدل‌های رنگی نیز به دلیل استفاده از ماژیک های رنگی که حالت شبرنگ دارند جذابیت بسیار زیادی به این مدل از تخته وایت برد بخشیده است . زیبایی بسیار زیاد تخته وایت برد شیشه ای نسبت به مدل های قدیمی و حتی جدید با متریال دیگر باعث شده تیم های طراحی دکوراسیون داخلی برای استفاده از وایت برد مدل شیشه ای آن را انتخاب کنند تا به زیبایی طراحی داخلی شکل بهتری بدهد .

در مدل‌های کاملاً ساده از تخته وایت برد شیشه ای که معمولاً در رستورانها و کافه ها استفاده می شود با قرار دادن یک نور نه چندان متمرکز و استفاده از ماژیک های وایت برد مخصوص جلوه بسیار زیبایی به فضای موجود می دهند و در کنار کاربرد نوشتن و پاک کردن یک فضای خاص را در مکان موجود به وجود می آورند .
 
یک تفاوت بسیار قابل تامل تخته وایت برد شیشه ای نسبت به مدل های دیگر پاک کردن رد ماژیک از روی آن است . می دانیم که شیشه یکی از موادی است که به دلیل اینکه سطح آن بسیار شفاف و صیقلی است روزنه ای در سطح آن وجود ندارد و به هیچ عنوان اثری از موادی که روی آن کشیده می‌شود نمی ماند پس با کشیدن ماژیک وایت برد بر روی سطح شیشه نگرانی این که اثر ماژیک وایت برد بر روی آن در طولانی مدت باقی بماند خیلی کم می شود .
با استفاده از یک پارچه نرم و اسپری شیشه پاک کن به راحتی می‌توان تمام آثار ماژیک وایت برد را از روی آن پاک کرد و به آسانی آن را به همان شکلی که در روز اول وجود داشته تبدیل کرد. وجود این سطح صیقلی و صاف در روند کشیدن ماژیک بر روی تخته وایت برد نیز تاثیر بسزایی می‌گذارد .
 
به عنوان مثال شما برای کشیدن یک خط صاف بر روی تخته وایت برد معمولی مشکلاتی را به همراه خواهید داشت چون اگر دست شما به تخته وایت برد برخورد کند به دلیل چسبندگی کمی که سطح آن دارا است ممکن است طی برخورد دست شما به سطح برد خط مورد نظر را نتوانید با آن کیفیت دلخواه خود بکشید ولی وقتی با ماژیک بر روی شیشه خط صافی را رسم می کنید به دلیل عدم وجود اصطکاک بر روی شیشه در صورت برخورد دست شما با سطح تخته وایت برد هیچ مداخله ای صورت نخواهد گرفت .
 
یکی دیگر از ویژگی های تخته وایت برد شیشه ای استفاده آن روی سطح یک ال سی دی نصب شده بر روی دیوار است . شما به آسانی با نصب یک ال سی دی بر روی دیوار مورد نظر خود و با چسباندن یک سطح شیشه‌ای بر روی ال سی دی مورد نظر و استفاده به عنوان یک تخته وایت برد شیشه ای می توانید بعد از نشان دادن اسلایدهای عکس یا حتی فیلم های که می خواهید در مورد آن توضیح دهید تلویزیون را خاموش کرده و بر روی وایت برد نصب شده بر روی آن نکاتی را که می خواهید به دیگران انتقال دهید بر روی آن نوشته و توضیحات لازم را در مورد کلیپ پخش شده بر روی ال سی دی به دیگران اظهار کنید .
 
تفاوت ها و مزیت های مختلفی از تخته وایت برد شیشه ای نسبت به مدل های دیگر وجود دارد که برای رسیدن به درک این تفاوت ها می توانید با استفاده از یک تخته وایت برد شیشه ای به نتیجه ی تمایز های موجود میان این کالاها برسید .
 
در سال 1400 هم به دلیل شیوع ویروس کرونا ممکن است مدرسه ها باز نشوند و کلاس های اموزشی به صورت انلاین برگزار شود. حالا که مدارس تعطیل هستند بعضی از مدیران به فکر نو سازی وسایل مدرسه از جمله تخته وایت برد کرده اند. در طول این سالها بسیاری از تخته وایت برد های معمولی یا شیشه ای مستهلک شده اند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.
یکی از مواردی که ممکن است تخته ها را تعویض کنند ماندن رد ماژیک روی آن است. در زمان مدرسه دهه هفتادی ها ماندن در ماژیک از یک طرف و نوری که روی تخته وایت برد می افتاد از طرفی دیگر. واقعا آزار دهنده بود.
یا آنقدر با الکل روی تخته وایت برد با پنبه می کشیدند که کلا لایه خود تخته از بین میرفت و یه قسمت از تخته وایت برد عملا کارایی نداشت.
یه مدل دیگه خیلی جالب بود ، این بود که با ماژیک روی قسمتی که رد آنرا انداخته بود پر رنگ میکردند و بعد با تخته پاک روی ان میکشیدند تا ببینند رد ماژیک از بین رفته یا نه. خلاصه راه های زیادی رو امتحان میکردن تا به نتیجه برسن.

تخته وایت برد شیشه ای جهت استفاده در کلاس های آموزشی و سالن های کنفرانس می باشد. این تخته وایت بردها جایگزین مناسبی جهت تخته وایت بردهای معمولی است. استفاده از وایت برد شیشه ای هوشمند در کلاس ها و سالن ها، امکان نمایش مطالب بصورت کاملا” پویا را برای کاربر مهیا می نماید.
استفاده از وایت برد های شیشه ای هوشمند که با عناوین دیگری نظیر تخته هوشمند نیز شناخته می شود ، در بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاهی و نیز اتاق های جلسات و کنفرانس رایج گردیده است.
وایت برد شیشه ای هوشمند با قرارگرفتن در کنار تجهیزاتی نظیر ویدئو پروژکتور و ویژوالایزر می تواند سیستم کمک آموزشی بسیار کار آمدی را در اختیار کاربر قرار دهد.
وایت برد شیشه ای هوشمند علاوه بر بخش سخت افزاری که از یک سطح مجموعه ای از سنسور های لمسی تشکیل شده است که قابلیت را دارد که مطالب و مقاله هایی که بصورت پاورپوینت صورت گرفته نمایش بگذارد تخته وایت برد های شیشه ای قابلیت این را دارند که کلیپی که از قبل اماده شده بصورت شفاف و کیفیت بالا نشان دهد و اینکه این تخته وایت برد شیشه ای کاربرد های بسیار دیگه ای هم دارد که حین استفاده از راحتی کار ان میتوان استفاده کرد.
برای نگهداری وایت برد شیشه ای چه راه های مختلفی وجود دارد ؟
بعد از خرید وایت برد شیشه ای باید به فکر نگهداری آن نیز باید باشیم و اینکه عمر تخته وایت برد را افزابش دهیم
چگونه طول عمر تخته وایت برد شیشه ای را افزایش دهیم
اکثر کاربران با مشکل طول عمر کوتاه تخته های وایت برد شیشه ای مواجه هستند، در واقع علاوه بر مرغوبیت نوع رنگ به کار رفته در صفحه وایت برد  شیشه ای چگونگی نگهداری از صفحه وایت برد شیشه ای نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، که با چند روش بسیار ساده میتوان عمر تخته وایت برد شیشه ای خود را چند سال بیشتر نمود
۱. مهمترین بخش نگهداری استفاده از ماژیک مرغوب در طول استفاده از وایت برد  شیشه ای است، ماژیک های متفرقه وچینی به علت نداشتن الکل کافی در خود باعث خراب کردن به مرور زمان صفحه میشوند.
۲. بر روی صفحه وایت برد شیشه ای را برای مدت طولانی بر روی صفحه رها نکنید چون این کار نیز باعث میشود الکل ماژیک اثر خود را از دست داده و تبدیل به ماژیک غیر وایت برد گردد و عمر تخته وایت برد کاهش یابد.
۳. حدالامکان تخته وایت برد را در محیط پر گرد و خاک نصب ننمایید چون گرد و خاک زیاد باعث خراب شدن رنگ صفحه شده و به مرور عمر وایت برد شیشه ای را کم میکند
۴.استفاده از اسپری تمیز کننده وایت برد شیشه ای هر ماه یک بار و تا یک ساعت بعد از استفاده از اسپری روی صفحه چیزی نوشته نشود
۵. تخته وایت برد شیشه ای را در مسیر مستقیم تابش آفتاب نصب ننمایید
۶.از تخته پاکنی استفاده شود که جنس تخته پاکن به رنگ صفحه وایت برد شیشه ای آسیب وارد نکند و روی صفحه خط و خش نیندازد
حال باید در نظر داشته باشیم که چه تخته وایت بردی خریداری کرده ایم، در هنگام خرید باید توجه داشته باشیم تا هر تخته وایت بردی را خریداری نکنیم و حد الامکان تخته وایت برد شیشه ای را خریداری کنیم که جنس مرغوبی دارد و برای خرید باید به چند نکته توجه داشت.
مهمترین نکته داشتن صفحه مرغوب و با کیفیت است که معمولا تخته وایت برد های شیشه ای مرغوب که عمر بسیار بالاتری نسبت به بقیه صفحه ها دارند.
دیگر نکته داشتن اسکلت بندی محکم و صفحه پشتی محکم و ضخیم است تا از تاب خوردگی و ایجاد موج پس از مدتی روی تخته وایت برد جلو گیری می کند.
علاوه بر این زهوار یا قاب دور تخته وایت برد شیشه ای نیز در کیفیت کلی تخته وایت برد بی تاثیر نیست.

وایت برد  شیشه ای یک اسباب بازی فوق العاده

اسباب بازی ها لوازمی هستند که بیشترین تاثیر را بر روی کودکان ما می گذارند انتخاب یک اسباب بازی خوب نه تنها به سرگرمی کودکان ما کمک می کند بلکه به آنها در روند آموزشی نیز می تواند تاثیر بسزایی بگذارد . اسباب بازی ها مدلهای مختلفی دارند از مدل های آموزشی مانند پازل و لگو ها تا عروسک ها و خودروهای اسباب بازی همه و همه تولید شده برای سرگرمی فرزندان ما است . در این میان وایت برد نیز جدایی از اینکه محور آموزشی دارد از آن می توان به عنوان یک اسباب بازی درجه یک استفاده کرد . وایت برد هایی که برای کودکان طراحی و ساخته می شوند ولاً تفاوت‌هایی را با وایت بردهای شیشه ای نمونه‌های عادی دارند . 

اولین تفاوت آنها در ابعاد آنهاست که در سایزهای بسیار کوچکتر تولید می شود تا به راحتی بتوان آن را در دست کودکان سپرد تا دغدغه برای جا به جا کردن آن نداشته باشند . دومین تفاوت یک وایت برد مخصوص کودکان فریم دور آن می باشد پلاستیک نرم تشکیل شده است تا در صورت پرت شدن یا افتادن آسیب نبیند . چگونه می توان با یک وایت برد شیشه ای کوچک فرزند خود را سرگرم کرد یا از آن به عنوان یک اسباب بازی استفاده نمود ؟  

بعد از سن دو سالگی کودک تمایل زیادی به یادگیری دارد . و بهترین راه حل برای یادگیری مواردی که مورد احتیاج اوست از طریق بازی و سرگرمی است چرا که کودک علاقه وافری نسبت به بازی کردن دارد و یادگیری مداوم و اصرار والدین به آموزش های متعدد باعث از بین رفتن تمایل او شده از فنون یادگیری و آموزش خسته می شود .

 بازی کردن با وایت برد شیشه ای یک کار کاملا لذت بخش است . اولین چیزی که باید به فرزندمان در رابطه با کار کردن با وایت برد شیشه ای یاد بدهیم نوشتن است . در دست گرفتن یک ماژیک وایت برد برای یک کودک کم سن و سال کار دشواری است و به احتمال زیاد در صورت عدم یادگیری استفاده از ماژیک هم دستان خود را کثیف می کند هم احتمالاً با مالیدن آن به اطراف خود به ظاهر وسایل و اتاق خود آسیب زیادی را وارد خواهد کرد . پس از یادگیری در مورد در دست گرفتن ماژیک وایت برد می توانید با بازی های متعدد و جذابی که برای وایت برد طراحی شده کودک خود را سرگرمی و از طریق بازی تعلیمات خود را به او آموزش بدهید . 

بازی کردن با حروف و اشکال می تواند جذاب ترین بازی برای یادگیری اشیا و موجوداتی که در محیط زندگی کودکان هستند باشد . شما با نشان دادن اشیای موجود در اتاق کودک و نام بردن آنها و یاد دادن اینکه با رسم چند خط ساده روی تخته وایت برد شیشه ای مخصوص کودکتان چطور می‌توانید یک شکل ساده از آنها روی برد بکشید به فرزند دلبندتان هم در آموزش استفاده از تخته وایت برد شیشه ای که خود نوعی نوشتن است کمک کنید هم تمام مواردی که در اطراف او موجود می باشد را به او یاد می دهید .


 یا می‌توانید تمام رنگ ها را از طریق تخته وایت برد شیشه ای به کودکتان یاد دهید بدین گونه که بعد از توضیح رنگ ها از فرزندتان بخواهید به عنوان مثال اشکال ساده ای که در اتاق به رنگ قرمز می باشند را روی وایت برد خود بکشد یا به عنوان مثالی دیگر ماژیک های وایت بردی که در اختیار اوست رنگ های متفاوتی دارد را به او بدهید رنگ مورد نظر خود را اعلام کنید و از او بخواهید با رنگی که شما در نظر دارید شکلی را ترسیم کند . 

از مبحث آموزش که خارج شویم برای اینکه علاقه کودک به استفاده از وایت برد بیشتر شود با انجام دادن بازی ها به او در علاقه مندی به این وسیله پرکاربرد کمک کنیم و با انجام بازی هایی که روی وایت برد می توان انجام داد او را سرگرم کنید و اجازه بدهید با انجام بازی بیشتر به این وایت برد علاقه پیدا کند . از جمله بازی هایی که میتوان تخته وایت برد شیشه ای انجام داد میشود به چند مورد اشاره کرد : انجام بازی دوز روی تخته وایت برد شیشه ای بسیار لذت بخش است و این کار را به صورت گروهی نیز می تواند انجام دهد . بازی دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد بازی خط چین است بازی کاملا فکری و بسیار سرگرم کننده است .

 یکی دیگر از بازی های سرگرم کننده که می توان با وایت برد انجام داد و به صورت گروهی انجام می شود بازی بیست سوالی است و بدین شکل صورت می گیرد که تصویر و یا یک کلمه روی وایت برد شیشه ای می کشند و روی سر یکی از حاضرین می گذارند شرکت کننده با پرسیدن ۲۰ سوال باید آن چیزی که روی وایت برد شیشه ای نگاشته شده را حدس بزند . بازی های متعددی را می توان با تخته وایت برد  شیشه ای انجام داد هم به صورت گروهی هم به صورت دونفره و هم به صورت تک نفره 

وایت برد شیشه ای با پایه ، مجموعه ایست از دو محصول مختلف با کاری مشترک :

1-تخته وایت برد مغناطیسی شیشه ای
تخته وایت برد مغناطیسی ساخته شده از صفحه سفید فلزی با قابلیت نوشتاری عالی و شفاف . با قاب فلزی آلومینیومی ، صفحه ام دی اف خارجی صاف و بدون تاب وپیچیدگی . گوشه های فلزی با رنگ چکشی الکترو استاتیک ضد زنگ و ضد ضربه وشکستگی درحمل و نقل و جابجاییها . دارای جای تخته پاکن و ماژیک .

این محصول به لحاظ داشتن گوشه های فلزی با ضخامت بیشتر ، درابعاد بزرگتری ، تولید میشود . که بیشتر درمدارس ، دبیرستانها ، دانشگاهها ، ادارات ، شرکتها ، سازمانهای خصوصی و دولتی ، مهد های کودک ، کانونهای فرهنگی ، فروشگاهها و منازل مورد استفاده قرارمیگیرد.

این تخته علاوه بر قابلیت نوشتاری ، به لحاظ داشتن قابلیت مغناطیسی، بعنوان تابلو اعلانات هم قابل استفاده است . بدین صورت که اعداد و علایم آموزشی ، دستورالعمها ، بخشنامه ها ، ابلاغیه ها را می توان توسط مگنت روی تابلو نصب کرد . به همین خاطر ، باداشتن تخته وایت برد مغناطیسی ، نیازی به خرید تابلو اعلانات نمیباشد . صفحه سفید فلزی این محصول دارای روکش ضد خش میباشد که در هنگام جابجایی مانع خط و خش و گرد و خاک میشود . این محصول در مناطق شرجی و مرطوب دچار تاب و پیچیدگی نمیشود و سالیان سال تغییر شکل نمیدهد . این تخته قابلیت نصب آسانی روی پایه دارد . گوشه های فلزی این قاب با رنگ چکشی الکترواستاتیک ، ضد زنگ و مقاوم در هنگام جابجایی و حمل و نقل میباشد .

2-پایه وایت برد شیشه ای
ساخته شده از آهن با رنگ چکشی الکترواستاتیک ضد زنگ و ضد خش ، دراشکال و طراحی زیبا و استاندارد . دارای چرخ های مجهز با ترمز . قابلیت جابجای و نقل و انتقال آسان . پایه ها قابلیت تغییر سایز متناسب با اندازه های مختلف و دلخواه را داراست . پایه ها به خاطر نگه داری تخته و حفظ تعادل آن هنگام نوشتن ، الزاما باید دارای وزن سنگینی باشند.

 

زمان اختراع تخته وایت برد در دهه ۵۰ بسیار گذشته است. امروزه می توانید تابلوهای وایت برد را از هر شکل ، اندازه و رنگ پیدا کنید. اما برای این مقاله ، ما واقعاً علاقه مندیم درباره چیزی صحبت کنیم که تابلوها از آن ساخته شده اند ، به خصوص شیشه. تخته هایوایت برد شیشه ای وقتی که از تخته های وایت برد بحث می شود ، بهترین ها هستند. اما چه چیزی آنها را متمایز و بهترین می کند؟

در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد تخته های وایت برد شیشه ای بدانید وجود دارد: آنها چه هستند ، چگونه با انواع دیگر تفاوت دارند و چرا باید در یک سرمایه گذاری آنها رادر نظر بگیرید. در پایان مقاله خواهید فهمید که چگونه یک محصول می تواند جذاب و بادوام و دارای ارزش خوبی باشد.

تخته وایت برد شیشه ای چیست؟

اولین چیزی که شما باید بدانید این است که انواع مختلف تخته های وایت برد از نظر کیفیت متفاوت هستند. در انتها تابلوهایی دارید که لک شده ، خراشیده یا معیوب می شوند. در طرف دیگر تخته وایت برد شیشه ای قرار دارد. تخته های وایت برد شیشه ای از نظر زیبایی ، کارایی بالا و برای ماندگاری طولانی ساخته شده اند .
تخته های وایت برد شیشه ای ساخته شده با شیشه سکوریت سوپر کیلیر، تمیز کردن آسان ، مقاوم در برابر لکه گیری و بسیار بادوام هستند . از آنجا که وایت برد شیشه ای از شیشه ساخته شده اند ، آنها را بدون درز با هر نوع دکوراسیون اطراف مخلوط می کنند. آنها به سادگی یکی از متنوع ترین قطعات طراحی داخلی در بازار هستند.

گزینه های دیگر تخته وایت برد شما چیست؟ برای درک بهتر جوانب انتخاب تخته وایتبرد شیشه ای ، باید به انواع دیگر موجود بپردازیم. این شامل:

ملامین
فولاد یا آلومینیوم رنگ شده
فولاد با روکش سرامیک

تخته های ملامین
تخته های وایت برد ملامین از کاغذ تزریق شده با رزین بر روی بستر ساخته شده اند. بستر به طور معمول تخته ذرات یا فیبرهای با چگالی متوسط (MDF) است. کیفیت بر این اساس متفاوت است. مقدار رزین ذخیره شده روی مواد پایه همچنین حاکی از میزان مقاومت در برابر لکه گیری تخته وایت برد خواهد بود.
تخته های ملامین ارزان ترین تخته های وایت برد موجود هستند و آنها برای استفاده زیاد و سنگین ساخته نشده اند . حتی صفحه هایی که در برابر لکه مقاوم تر هستند ، در نهایت از بین می روند.