وایت برد لولایی

وایت برد لولایی چست؟

 تخته وایت برد لولایی

یکی از محصولاتی که برای تدریس دروس در مراکز آموزشی و ارائه کنفرانس و مطالب دیگر استفاده می‌ کنند تخته وایت برد است. برای استفاده از تخته وایت برد آن را با استفاده از بست بر روی دیوار نصب می کنند و با استفاده از ماژیک های مخصوص مطالب مربوطه را بر روی آن می نویسند. برای برخی مکان ها مثلاً کلاسهای خصوصی که از پروژکتور استفاده می شود بهتر است تا این محصول به گونه ای نصب شود که امکان جابجایی راحت وجود داشته باشد. از همین جهت استفاده از انواع پایه تخته وایت برد برای این وسیله توصیه می شود. پایه های تخته وایت برد استحکام مناسبی دارند و قابلیت تحمل وزن تخته وایت برد را دارند. این پایه ها پوششی از رنگ الکترواستاتیک دارند که خاصیت ضد خش را به آنها می دهد و شما می توانید با توجه به قد خود ارتفاع آن را تنظیم کنید.

 امروزه نوع جدیدی از تخته وایت برد به نام گلس برد و یا وایت برد شیشه ای در محیط های مختلف استفاده می شود. تخته وایت برد در دو نوع رنگی و مشکی تولید می شود و هر کدام خصوصیات خاص خود را دارد. یکی از انواع تخته وایت برد که نسل جدیدی از این تخته ها هستند وایت برد لولایی است. در این مقاله قصد داریم وایت برد لولایی را معرفی کنیم. این وایت برد از لحاظ ظاهری به سه دسته تقسیم می شود قسمت اصلی آن در وسط قرار گرفته و دو قسمت دیگر با استفاده از لوله هایی به تخت وصل میشود. قسمت وسط تخته وایت برد به دیوار وصل می شود و دو بخش اطراف آن با لولا باز و بسته می شود. یکی از انواع تخته وایت برد پرفروش و پرطرفدار، وایت برد لولایی است. این محصول می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای محیط های آموزشی و محیط هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند باشد.

وایت برد لولایی

مشخصات تخته وایت برد لولایی

 فضاهایی که نمیتوانند یک تخته وایت برد را با ابعاد بزرگ نصب کنند نصب وایت برد لولایی گزینه خوبی است. همچنین هنگامی که میخواهید اطلاعات نوشته شده بر روی تخته محفوظ بماند می توانید  قسمت های دیگر وایت برد را بر روی مطالب قرار دهید. تخته وایت برد لولایی در اغلب محیط های آموزشی و محیط های اداری قابل مشاهده است. این تخته وایت برد از همه جنبه ها گزینه مناسبی برای محیط های آموزشی و اداری است. این محصول مشکلات ناشی از استفاده از گچ و آلرژی های آن را برطرف می کند. تخته وایت برد لولایی به دلیل داشتن روکش با کیفیت و رنگ مخصوص خاصیت مغناطیسی دارد. تخته وایت برد مغناطیسی یک محصول کارآمد و کاربردی است. در ساخت تخته وایت برد لولایی از ورق های مغناطیسی استفاده می کنند که همانطور که به آن اشاره کردیم برای مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستند گزینه مناسب و عالی است

 با استفاده از این تخته وایت برد در صورت نیاز مساحت مورد نیاز برای شما تامین می شود. یعنی می توانید مساحت استفاده از آن را تعیین کنید. همچنین علاوه بر آن در ابعاد کوچکتر نیز می توانید از آن استفاده کنید و با نصب آن فضای کمتری را اشغال کنید. تخته وایت برد لولایی در ابعاد مختلف و جنس های گوناگون تولید میشود و همچنین کاربردهای زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. هر تخته وایت برد لولایی بسته به ویژگی هایی که دارد کاربرد متفاوتی خواهد داشت. وایت برد لولایی از لحاظ اندازه به دسته های بزرگ و کوچک تقسیم می شود. همچنین از لحاظ جنس انواع کوچک و بزرگ دارد. بنابراین با هر اندازه و هر جنسی می توان این وسیله را تهیه کرد.

برخی از انوع وایت برد انواع وایت برد

 مصرف کنندگان می‌توانند با توجه به نظر و نیاز خود نوع دلخواه خود را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند. تخته وایت برد لولایی به دلیل کاربرد های زیاد آن و چند کاره بودن آن امروزه بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. تخته گرین برد لولایی یک مدل کاربردی وایت برد است که نوع دو کار آن بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. وایت برد های لولایی نیاز هر سلیقه را برآورد می کند. شما می توانید با خرید وایت برد لولایی به صورت همزمان تخته وایت برد مغناطیسی و تخته گرین برد را داشته باشید و استفاده کنید. از آنجایی که ادارات و موسسات آموزشی به مساحت بیشتری از تخته وایت برد نیاز دارند، وایت برد لولایی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

به ما رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *