وایت برد 

وایت برد ممتاز برد

استفاده از وایت برد سال هاست جایگزین تخته های گچی شده است و کمتر مدرسه ،‌محیط کاری و یا کلاس درسی است که تجهیز به وایت برد نباشد. قیمت به صرفه ، استفاده آسان و نگهداری و تمیز کردن آسان همه از مواردی است که باعث شده تا این تخته ها طرفداران بسیاری در محیط های مختلف پیدا کنند. اما از سوی دیگر وایت برد هایی با کیفیت کم که طول عمر کمی دارند و پس از چند ماه استفاده کارایی خود را از دست می دهند نظر برخی خریداران را تغییر می دهد . ما در ممتاز برد با استفاده از مواد درجه یک وایت بردی به مراتب با کیفیت ،‌با طول عمر چند برابر را تولید کرده و در اختیار مشتری قرار می دهیم ؛ پس وقت را تلف نکنید و جهت برقراری ارتباط با متخصصان ما در تیم فروش با ما تماس بگرید .

وایت برد ممتاز برد

چرا ممتاز برد؟

حمل و نصب رایگان

حمل و نصب رایگان

ما در ممتاز برد همواره به آسودگی شما می اندیشیم و به پاس قدردانی از خرید شما حمل و نصب وایت برد های شیشه ای را در تهران به صورت رایگان قرار داده ایم.

گارانتی

گارانتی

ما از کیفیت محصولات خود مطمئنیم و روی محصولات خود گارانتی 15 ساله قرار داده ایم. پس از خرید می توانید در صورت نیاز از خدمات پس از فروش ما استفاده بهره مند شوید.

قیمت مناسب

قیمت مناسب

از آنجایی که 90٪پروسه تولید محصولات ما در ایران و توسط متخصصان ایرانی صورت می گیرد، محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست شما میرسند.

سابقه درخشان

سابقه درخشان

ممتاز برد با سابقه ای 30 ساله در فروش حضوری سالهاست توانسته رضایت مشتریان خود را با کیفیت بالا محصولات ،‌برخورد مناسب ، قیمت اقتصادی و... جلب کنیم.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.