پایه وایت برد ثابت و گردان چیست؟

پایه وایت برد ثابت و گردان

پایه وایت برد ثابت و گردان

امروز تخته وایت برد مورد استفاده بسیاری از کارمندان دانشجویان و دانش‌آموزان قرار می گیرد. در تمام مکان هایی که از پروژکتور استفاده می شود گاهی لازم است که تخته وایت برد جابجا شده تا ماتع پخش ویدیو و تصاویر نشود. همچنین در جلساتی که چیدمان صندلی ها متفاوت است نیاز به تخته وایت برد های متحرک است که به راحتی جا به جا شوند‌. از همین جهت پایه تابلو وایت برد که قابل تنظیم شدن است تولید شده تا با چرخهای زبانان به راحتی حرکت کند و جابجا شود. پایه های تخته وایت برد مجهز به ترمز هستند تا در هنگام استفاده و نوشتن بر روی آن تابلو حرکت نکند. پایه های وایت برد بسیار مقاوم ساخته می شوند و با رنگ الکترواستاتیک پوشش دهی می شوند. این پوشش دهی خاصیت ضد خش به پایه وایت برد می دهد و در اثر ضربه به سطوح دیگر آسیب نمی بیند.

این محصول ضمن نگهداری حرفه ای وایت برد طراحی شده است. پایه وایت برد به شما کمک می کند تا در ابعاد مختلف بتوانید از وایت برد در هر مکانی استفاده کنید. این محصول تنوع زیادی دارد و افراد می توانند با توجه به نیاز خود آن را تهیه نمایند. پایه وایت برد ثابت و گردان تفاوت و شباهت هایی با یکدیگر دارند که این محصول را نسبت به هم متمایز می کند. هر دو نوع این پایه وایت برد ها دارای چرخ هستند اما با تفاوت اینکه پای وایت برد ثابت همانطور که از نام آن پیداست حالت چرخشی ندارد و پایه وایت برد گردان امکان چرخش تابلو را می دهد. در قسمت نصب تابلو وایت برد گردان اتصالات ای قرار دارد و با استفاده از پیچ و بست این تابلو در صورت لزوم می چرخد. هنگام استفاده از این پایه میتوانید پیچ های متصل به تابلو را محکم کنید تا در هنگام نوشتن ثابت بماند.

پایه وایت برد چیست؟

استفاده از پایه های وایت برد ضروری نیست اما استقبال گسترده ای که از آن شده مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. از جمله قابلیت های مفید پایه وایت برد ثابت و گردان به این صورت است؛

  • قابلیت نگه داشتن تابلو در حالت مناسب آن
  • قابل تنظیم برای ارتفاع
  • قابلیت جا به جایی تابلو در جای مناسب
  • محصول مناسب برای توضیحات در جلسه
  • قابلیت حفظ تخته در حالت ثابت و متحرک
  • عدم لغزش و لرزش هنگام نوشتن بر روی تابلو
  • جا به جایی راحت تابلو های بزرگ و سنگین

 

مزیت استفاده از پایه تخته وایت برد

نوشتن بر روی تابلو وایت برد هایی که بر روی این پایه قرار دارند بسیار راحت است و ماژیک های مخصوص برای نوشتن دارد. یکی از ساده ترین مدل های آن پایه ثابت وایت برد است. این پایه از چهارچوب فلزی ساخته شده و با یک بست تابلو را حفظ می کند. مدل های پرطرفدار دیگر پایه های قابل تنظیم هستند که می‌توان انواع وایت برد با ابعاد مختلف را بر روی آن نصب کرد. در مکان هایی که فضای کمی وجود دارد اما به مساحت بیشتری از تابلو وایت برد نیاز است می‌توان از پایه گردان استفاده کرد. تابلوهایی دو طرفه که بر روی پایه گردان نصب میشود در جلسات از دو طرف آنها برای نوشتن استفاده می‌شود و این پایه برای آنها گزینه مفیدی است.

 

پایه وایت برد ثابت

پایه وایت برد ثابت نمونه ای از انواع این محصول است که بسیار کاربردی می باشد. این پایه وایت برد مناسب برای تابلو های یک طرفه است که نیازی ندارید تا آن را جا به جا کنید. زیرا قسمت بالایی این پایه حالت گردان ندارد و برای کاربرانی که از تابلو وایت برد یک طرفه استفاده می کنند مناسب است.

پایه وایت برد گردان

 پایه وایت برد گردان همانطور که از نام آن پیداست حالت چرخشی دارد. این پایه وایت برد مناسب تابلو های دو طرفه است. نصب وایت برد های دو طرفه بهتر است بر روی پایه وایت برد گردان نصب شود تا امکان چرخش راحت را داشته باشد. پایه وایت برد گردان به همراه اتصالات و چرخ ها تولید می شود و بیش از پایه وایت برد ثابت قابلیت دارد. این پایه ها قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم طول دارند تا به راحتی با اندازه مورد نظر شما هماهنگ شوند.

 این پایه های وایت برد به راحتی هر نوع تابلوی را مونتاژ می کنند. پایه وایت برد گردان مناسب برای تابلو وایت برد هایی در سایز 120*90 و بالاتر می باشد. این محصول در مواقعی استفاده می شود که مطالب نوشته شده بر روی تابلو وایت برد پشت حاضرین جلسه قرار گرفته است. در این هنگام اساتید می توانند با چرخش این تابلو مطالب را به حاضرین جلسه نشان دهند.

به ما رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *